Vibro šlifavimo granulės

Consumables

Šios abrazyvinės medžiagos naudojamos vibro šlifavimo/poliravimo mašinose. Vibro granulės skirtos pašalinti po gręžimo, pjovimo, štampavimo, frezavimo ar kito mechaninio apdirbimo atsiradusioms aštrioms gaminio briaunoms, taip pat valyti apnašas ir rūdis, poliruoti paviršius.

 

Eksploatacinės abrazyvinės medžiagos parenkamos individualiai, atsižvelgiant į gaminio savybes, formą, matmenis, medžiagą bei siekiamą rezultatą. Abrazyvas turi liesti visą gaminio paviršių, neužstrigti tarp jo dalių, po valymo lengvai atsiskirti sijojimo metu. Abrazyvas turi suteikti optimalų šlifavimo greitį bei užtikrinti ilgą naudojimo laiką.


Dažniausiai naudojamos keramikos ir plastiko vibro granulės, kurios gali būti įvairios formos, dydžio ir kietumo. Įprastam naudojimui dažniausiai pasirenkami apvalios, ovalios ar cilindrinės formos abrazyvai. Užapvalintos formos abrazyvai geriau nusidėvi, bei turi mažesnę tikimybę suskilti. Užapvalintos ir cilindrinės formos keramikos granulės taip pat turi mažesnį skilimo greitį. Trikampio ar žvaigždučių formos abrazyvai labiau tinka sudėtingoms detalėms su sunkiai pasiekiamomis vietomis šlifuoti, tačiau jų dėvėjimosi greitis yra didesnis ir jos labiau linkusios skilti.


Dydis taip pat yra svarbus renkantis vibro abrazyvines medžiagas. Mažesnės granulės turi daugiau sąlyčio su apdirbamų detalių paviršiumi nei didesnės, todėl paviršius tampa lygesnis ir patrauklesnis. Apdirbimo laikas yra ilgesnis, kai poliruojama mažomis granulėmis, nes smulkesnės granulės švelniau apdirba paviršių. Stambesnėmis granulėmis apdirbtas paviršius yra šiurkštesnis, tačiau šlifuojamas intensyviau. 

Ceramic chips
Keramikos akmenukai
Plastiko granulės
Plastiko granulės
Porceliano granulės
walnut shells
Organinės granulės
poliravimo priedas
Poliravimo priedai

    © 2024

    Abrazyvai, UAB